Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 20-05-2008, 13:00
adyb adyb is offline
Senior member

nashule, mana tot pe aparate o avem intre timp, dar orice idee, hai sa-i zicem interesanta poate fi in acelasi timp dezbatuta
un singur lucru mai vreau sa zic, un numar limitat nu cred isi are rostul
o zi buna tuturor

Last edited by adyb; 20-05-2008 at 13:10..
Reply With Quote
Old 20-05-2008, 13:48
ati ati is offline
Member

Da, m-am exprimat gresit. Vroiam sa spun sa fie nevoie de minimum 4 pentru ca sunt saptamani in care nu gasesti multi sa aiba timp pentru asta (cred eu).
Nashul are dreptate, desigur. Eu insa as participa la astfel de concursuri dintr-un motiv foarte simplu: nevoia de feedback. De exemplu eu nu am timp prea mult sa fac cursuri, sa socializez pe tema asta, etc; in putinul timp ramas daca nu schimb pampersi sau nu fac biberoane, si altele din gama, abia am timp sa ma uit pe internet sau sa ies la facut foto in vizite scurte. De aceea internetul e o cale comoda.
Dar atunci cand postez prostii sau nereusite (ca atat e nivelul meu din acel moment) as vrea macar sa stiu de ce. Si daca e ceva bun as vrea sa stiu cum sa-l imbunatatesc. Un asemenea concurs ar da ocazia la socializare si critica utila, pentru ca cei care dau note ar trebui sa isi spuna parerea cat mai clar.
In alta ordine de idei, Mara are dreptate cu poza de o zi, ma gandeam ca o imbunatatire sa facem doua runde, 2 zile + 3 zile + alte 2 pentru jurizare. Dar formula pentru mine este neimportanta, mi-as dori participare la asa ceva. Chiar daca doar as viziona ce se intampla fara sa particip cred ca tot ar fi util un asemenea concurs.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules