Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Fotografia saptamanii (2004-2010)
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-06-2009, 22:44
RaduB's Avatar
RaduB RaduB is offline
Member

Mai-mai .....eu unul nu mai inteleg nimic din toata discutia asta !!!
Toata lumea are dreptate dar in acelasi timp toata lumea e suparata ! pe cine ???
Eu m-am obisnuit cu stereotipuri de tip " Good guys/ Bad guys " sau bine-cunoscutele tactici good cop vs. bad cop .
Din acest motiv propun ca in fiecare saptamana sa fie cineva bad si sa fie blamat de toata lumea ! Pentru inceput daca nu se ofera nimeni - ma autopropun pentru 2 saptamani ca sa scapam de emotiile ce preced orice schimbare !!!

Fratilor - nu mai puneti la inima ca va imbolnaviti si dati banii la doctori de pomana - ca aia oricum nu repara nimic !!!
Asa ca hai sa mai facem poze si sa le votam pe care vrea muschii nostri proprii si personali . Fara fasoane si fara chestii personale ca nu sunt nici premii la mijloc si nici alte chestii !
Proba timpului o sa fie si la acest concurs determinanta ....daca e bine facut o sa tina...daca nu e bine facut nu o sa tina ca nimeni nu poate vota aceleasi fotografii ca se prinde lumea !
Mie unul personal mi-a placut pana acum ! Si culmea-culmilor ...nu am avut nici o fotografie propusa !!!!

Reply With Quote
Old 02-06-2009, 23:38
ilacatus's Avatar
ilacatus ilacatus is offline
Senior member

Of Doamne..nu se mai termina discutiile sterile.
De la Olimpiada la admiterea la facultate nu exista concurs perfect nicaieri in lume. Nici asta nu e dar e mai mult decat nimic si bine ca exista.
In plus, cu riscul de a ma repeta, va aduc aminte ca exista oameni care muncesc pentru asta si munca lor trebuie respectata.

Participarea la FS nu, repet NU, este obligatorie. Votati daca vreti, daca nu, nu. Simplu !
Reply With Quote
Old 04-06-2009, 21:02
cioby1105's Avatar
cioby1105 cioby1105 is offline
Senior member

da decebal are dreptate, galeria se cam indreapta spre o coma profunda, nu mai comunica nimeni, nu mai posteaza f multi, nu se mai comenteaza suficient, de ce va e frica sa faceti si comentari negative sau sugestii?
eu sincer imi cam pier dinteresul de a posta, as vrea sa ma corectez, sa evoluez in cea ce fac dar nu am mai primit o sugestie pe marginea fotografiilor mele de cand eram "tanar".
Reply With Quote
Old 05-06-2009, 10:31
freestate's Avatar
freestate freestate is offline
Senior member

Pentru mine acest site este locul unde "am crescut" ca fotograf şi īmi este foarte drag. Dar din păcate atitudinea unor membrii şi a adminului din ultimul timp m-a făcut să mă retrag. Am mai bine de o lună decānd nu am mai postat nici o poză şi nu am mai comentat fotografiile altor membrii, dar zilnic intru şi văd ce se postează şi ce se mai vorbeşte.

Personal nu cred că voi mai posta aici şi regret acest lucru. dacă nu se schimbă mentalitatea membrilor şi nu se mai supără oamenii mari precum nişte copii că nu am lăudat tot felul de bălării (poze artistice..), eu nu mai am ce căuta aici. Vă salut.

p.s. postez acum o poză care se potriveşte cu actuala stare a galeriei foto. Nu uitaţi că este o părere strict personală şi mă pot īnşela foarte mult.

dM
Reply With Quote
Old 05-06-2009, 23:48
ilacatus's Avatar
ilacatus ilacatus is offline
Senior member

Multumim freestate pentru comparatia listata ... dar daca tot e sa ne descompunem plini de gratie, se poate mai pe sus pe undeva pe la munte ...sau macar la deal ? sau e musai pe fundul baltii ?
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules