Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 12-06-2008, 08:03
mircea626 mircea626 is offline
Junior member

e o vorba
"Nu te certa niciodata cu un prost. S-ar putea cei din jur sa nu vada diferenta..."
deci mai bine ne vedem de treaba noastra si il lasam in pace sa se certe si sa injure de unu singur
Old 12-06-2008, 08:05
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by mircea626 View Post
e o vorba
"Nu te certa niciodata cu un prost. S-ar putea cei din jur sa nu vada diferenta..."
deci mai bine ne vedem de treaba noastra si il lasam in pace sa se certe si sa injure de unu singur
macar stii despre ce e vorba in acest topic???
Old 12-06-2008, 08:06
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by obelix View Post
sa inteleg ca de asta suferi tu?? sau de ce ne arati linkul asta??? ai venit oricum prea tarziu, s-a incheiat de mult subiectul. Si vad ca nici tu nu pricepi nimic. Ai vazut filmul macar, ai urmarit discutiile?? apari si tu cu un link si ne-ai dat gata
Old 12-06-2008, 08:10
mircea626 mircea626 is offline
Junior member

Quote:
Originally Posted by Domi View Post
macar stii despre ce e vorba in acest topic???
habar n-am ,dar am vazut ca ai postat tu si a fost deajuns
Old 12-06-2008, 08:10
freestate's Avatar
freestate freestate is offline
Senior member

Domi dupa a mea umila parere ai intrecut cam toate limitele bunului simt. Sunt curios de ce domnul admin nu te-a bannat pana acum pentru limbajul folosit

dM
Old 12-06-2008, 08:15
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by freestate View Post
Domi dupa a mea umila parere ai intrecut cam toate limitele bunului simt. Sunt curios de ce domnul admin nu te-a bannat pana acum pentru limbajul folosit
Ce limbaj?? arata-mi si mie limbajul meu urat, te rog! si citeste ce scriu si ceilalti. ba, lasati-ma draq in pace cu prostiile voastre, s-a incheiat topicul de ieri, s-au trezit si astia azi. eu am inceput topicul, eu il termin )
Old 12-06-2008, 08:21
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:

vrei sa aduc niste paragrafe ale prietenilor tai?? sa vedem care sunt limitele bunului simt? Au vrut sa trecem pe partea de misto, trecem pe partea de misto. pot sa fiu si foarte mistocar. si numai mistocar o sa fiu de acum cu unii de aici!
Old 12-06-2008, 08:28
freestate's Avatar
freestate freestate is offline
Senior member

Nu trebuie sa dau eu exemple, te poti uita singur sa vezi ce-ai scris daca nu mai ti minte. Acum nu cauta sa te justifici pentru ca nu se mai poate, lumea a vazut cum vorbesti si asta nu se uita usor.

Spui ca esti superior si ca apreciezi viata. Dar din pacate nu apreciezi toata "viata", apreciezi ce crezi tu ca este interesant. Nu apreciezi oamenii si nu apreciezi plantele sau pomii. Doar ii mananci.

Nu este nimeni de acord cu felul in care sunt tratate acele animale, sunt aproape sigur de asta. Dar nu ai stiu sa-ti expui punctul de vedere si de aceea au inceput mistourile. Oamenii sunt omnivori si vor manca mereu carne.

Cat despre topic, nu este proprietatea ta sa-l inchizi cand vrei. Daca incepi ceva, nu inseamna ca poti sa il si termini.

Te salut si am incheiat si eu

dM
Old 12-06-2008, 08:37
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Nu trebuie sa dau eu exemple, te poti uita singur sa vezi ce-ai scris daca nu mai ti minte. Acum nu cauta sa te justifici pentru ca nu se mai poate, lumea a vazut cum vorbesti si asta nu se uita usor.

Spui ca esti superior si ca apreciezi viata. Dar din pacate nu apreciezi toata "viata", apreciezi ce crezi tu ca este interesant. Nu apreciezi oamenii si nu apreciezi plantele sau pomii. Doar ii mananci.

Nu este nimeni de acord cu felul in care sunt tratate acele animale, sunt aproape sigur de asta. Dar nu ai stiu sa-ti expui punctul de vedere si de aceea au inceput mistourile. Oamenii sunt omnivori si vor manca mereu carne.

Cat despre topic, nu este proprietatea ta sa-l inchizi cand vrei. Daca incepi ceva, nu inseamna ca poti sa il si termini.

Te salut si am incheiat si eu

nu ma cunosti indeajuns sa stii ce apreciez eu. Stii cumva ca urasc ortodocsii si toate religiile de cacat? daca ar fi sa cred in ce credeti voi, m-as converti la budishm. Budistii sunt singurii care apreciaza cu adevarat viata. Dar nu ma cunosti si nu stii ce apreciez sau nu. Cat despre topic, da, e proprietatea mea, trust me! cat despre jigniri si mistouri, nu are rost sa ma uit, ca stiu cum a stat treaba. Repet, e singurul site unde ma lovesc mereu de prostie. Ati facut bisericute pe aici, nu stiu cum va suporta ceilalti. si invitatia ramane valabila, cine vrea sa vada daca sunt schizofrenic sau nebun, il invit la teste. Si la fel va invit si eu la teste, mai ales astia care va dati crestini, dar dati primii cu piatra. Ba, sunteti crestini?? sunteti ipocriti, nu crestini. Il haliti pe Iisus in fiecare an cand omorati mieii aia. Iisus in povestea voastra era mielul sacrificat, dar nu ati priceput nimic. Voi il sacrificati in fiecare an ) halal inteligenta, n-am ce zice
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules