Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 11-06-2008, 14:16
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by Berilula View Post
'lica, mai taci dreaq din gura. io vaz ca vrei sa treci inaintea animalelor, da asta-i chiar indecent. vb animalu din tine... finca omu s-ar opri, inainte ca instinctu sa domine. nu tre sa-ti dovedesti apartenenta, ai dovedit indeajuns ce esti.

io propun sa-l lasam pa baiet in tarcu lui si sa nu-i mai dam atentie. o sa moara da ciuda, finca pin la urma-i... om. deh!

ba, taci draq tu in p..a mea din gura, si iesi de pe acest topic daca nu-ti convine. Nu te tine legat nimeni de acest topic! nu mor de ciuda fratica, niciodata nu o sa mor de ciuda, o sa mor de prostia ta si a altora, dar nu de ciuda. asa ca nu pot sa-ti spun decat mars, cum spuneti voi la caini!
palko's Avatar
palko palko is offline
Senior member

ps: end of story, de acord.
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by palko View Post
ps: end of story, de acord.
de acord, la revedere!
Mircea Marinescu's Avatar
Mircea Marinescu Mircea Marinescu is offline
Senior member

hopaa am ajuns si la parintzi...
ma refeream la apelativu "bah", peisano...ca Marinescu e un nume..you big bad Einstein.
si acum un mic secret ..neamu tau de genii..a halit carne la greu...asa ca fii un emo cuminte si plangi, ai putea sa te arunci si de la geam, sigur va plange vreun shoricel dupa tine...
du-te capaceste-ti neamu ca snt niste (sa te citez frumos) "prosti", au mancat bietele animalutze...

PS: berilula ai dreptate...n-ai cu cine
PS2: domi, peste 50 de ani o sa ma duc la Antipa cu nepotii, cred ca am sa te vad pe-acolo, impaiat
Old 11-06-2008, 14:19
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by Mircea Marinescu View Post
hopaa am ajuns si la parintzi...
ma refeream la apelativu "bah", peisano...ca Marinescu e un nume..you big bad Einstein.
si acum un mic secret ..neamu tau de genii..a halit carne la greu...asa ca fii un emo cuminte si plangi, ai putea sa te arunci si de la geam, sigur va plange vreun shoricel dupa tine...
du-te capaceste-ti neamu ca snt niste (sa te citez frumos) "prosti", au mancat bietele animalutze...

PS: berilula ai dreptate...n-ai cu cine
PS2: domi, peste 50 de ani o sa ma duc la Antipa cu nepotii, cred ca am sa te vad pe-acolo, impaiat
hopa, am ajuns sa facem misto si de EMO. patetic ba. Daca voi astia adulti nu-i intelegeti pe aia mic, care spui tu ca sunt EMO, inseamna ca esti jalnic. Ce astepti de laia mici, daca tu nu esti capabil sa intelegi nimic?? si nu conteaza trecutul, conteaza viitorul, asa ca neamurile au mancat ce au mancat si neamurile tale. Dar tu esti legat de neamuri, de-aia nu poti sa judeci singur!
Old 11-06-2008, 14:22
Mircea Marinescu's Avatar
Mircea Marinescu Mircea Marinescu is offline
Senior member

nu mai pot de ras ))))...bai cat de panarama esti cu panselutzele tale.. fierbi de nervi..dar o tii in prostia ta, iti place tie sa te contrazici aiurea..ai inceput sa te balbai, nu mai scrii coerent..
daca nu plangi n-ai facut nimic..sa-ti faci si-o poza s-o pui aici..mai radem si noi )) Tarzan din Carpati
HAHAHAHA
Over and out !
Old 11-06-2008, 14:25
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by Mircea Marinescu View Post
nu mai pot de ras ))))...bai cat de panarama esti cu panselutzele tale.. fierbi de nervi..dar o tii in prostia ta, iti place tie sa te contrazici aiurea..ai inceput sa te balbai, nu mai scrii coerent..
daca nu plangi n-ai facut nimic..sa-ti faci si-o poza s-o pui aici..mai radem si noi )) Tarzan din Carpati
HAHAHAHA
Over and out !
eu cred ca vorbeste prostia din tine. nu ma atac si nu plang, nu ma bablai, scriu foarte coerent. Chiar vrei sa stii ce fac in clipa asta?? ascult muzica, lucrez, sunt la munca. )
esti foarte tare in gura, dar crede+ma ca esti mai fricos ca o gaina, care e dusa la taiat!
Old 11-06-2008, 14:54
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by Berilula View Post
Einstein, fi si tu o data consecvent cu tine si... opreste-te.
omule, sa-ti mai spun ceva. Eu nu ma opresc, si nu ma voi opri niciodata in fatza prostiei. Poate vreau sa daram niste mituri. si faza cu opreste-te ca daca te opresti tu esti mai destept e un rahat. Nu cedez nici mort in fatza prostiei, asa ca pastreaza miturile pt tine.
Old 11-06-2008, 16:37
piticu's Avatar
piticu piticu is offline
Member

Quote:
Originally Posted by palko View Post
poate inregistrarea pe GF ar trebui sa inceapa cu un test de psihologie.
deja sa cotit in psihiatrie palko. loool, ce de dicstractie pe gf - nu credeam, zau

Quote:
Originally Posted by Domi View Post
Eu nu ma opresc, si nu ma voi opri niciodata in fatza prostiei. Poate vreau sa daram niste mituri. si faza cu opreste-te ca daca te opresti tu esti mai destept e un rahat. Nu cedez nici mort in fatza prostiei, asa ca pastreaza miturile pt tine.
Da in spatele ei te opresti? Sau in laterala? Darimatorule de mituri unic si deosebit
Old 11-06-2008, 16:49
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by piticu View Post
deja sa cotit in psihiatrie palko. loool, ce de dicstractie pe gf - nu credeam, zau

Da in spatele ei te opresti? Sau in laterala? Darimatorule de mituri unic si deosebit
piticule, esti cea mai prosta specie care traieste pe pamantul asta, sincer! pt tine viata unor animale, fiinte, cum vrei sa le spui, nu inseamna nimic. Pt tine mistoul inseamna viata! atat te duce pe tine capul, atat poti, nu-ti pot cere mai mult. Nu cred ca poti sa evoluezi mai mult decat esti acum!
Old 11-06-2008, 16:54
piticu's Avatar
piticu piticu is offline
Member

specia masculilor primitivi prosti si nesimtiti. da, meai mai spus
Old 11-06-2008, 16:56
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by piticu View Post
specia masculilor primitivi prosti si nesimtiti. da, meai mai spus
vezi ma ca stii?? incepi sa inveti. tu ai spus-o, chiar daca esti agramat. "meai" mai spus.. "tieam" mai spus, da!
Old 11-06-2008, 21:27
cioby1105's Avatar
cioby1105 cioby1105 is offline
Senior member

ca sa mai uitam din scanteile de aici, avand in vedere profesia mea, o sa va explic ce inseamna pt romani cuvantul PRUDENT: pasta de dinti cu aroma de tuica de prune!
ar prinde nu?
Old 12-06-2008, 06:16
obelix's Avatar
obelix obelix is offline
Senior member

http://en.wikipedia.org/wiki/Schizophrenia
Old 12-06-2008, 08:02
mircea626 mircea626 is offline
Junior member

e o vorba
"Nu te certa niciodata cu un prost. S-ar putea cei din jur sa nu vada diferenta..."
deci mai bine ne vedem de treaba noastra si il lasam in pace sa se certe si sa injure de unu singur
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules