Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 639 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1034 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1039 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1511 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1516 De ce toti cersesc Click pe poze? - Page 2 - Galeria Foto
Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12-10-2008, 21:55
sorinbaciu's Avatar
sorinbaciu sorinbaciu is offline
Member

eh, a vorbit omul puţin mai artistic, mai īn grabă... mă rog. Cerşeala asta e o chestiune ce o practicăm cu toţii īn diferite feluri şi ocazii. Chiar şi dragostea fiinţei iubite o cerşeşti īn ultimă instanţă īntr-un joc al seducţiei. Exemplele pot continua. Şi eu am "cerşit" de vreo 2 ori un "click". Să ştii asterix că o vei face şi tu - e contagioasă treaba asta cu "un click, vă rog".
Old 14-10-2008, 05:29
SerbanV's Avatar
SerbanV SerbanV is offline
Senior member

Click-uk e necesar de indicat și pt multi ce viziteaza
intāmplator sau nu Galeria Foto pt a nu fi dezamagiti
sau din contra tentati de a expune poze facute cu telefonul
mobil
Reply With Quote
Old 14-10-2008, 08:33
Catalin.F's Avatar
Catalin.F Catalin.F is offline
Senior member

SerbanV > si de ce sa mai afisezi din start la rezolutie mica?
pe celalat thread se zice ca asa e mai "optim" ? nu vad de ce e mai optim daca trebuie sa incarci o fotografie, si dupa ce dai click, trebuie sa mai incarci inca o data aceiasi fotografie la rezolutie mai mare...
din punctul meu de vedere, fotocommunity.de este construit perfect pentru afisarea si vizualizarea in conditii optime a unei fotografii...
uite aici un exemplu, si compara-l cu aceiasi fotografie si afisare de din galeria mea de aici.
http://www.fotocommunity.com/pc/pc/m...splay/14010894
Reply With Quote
Old 14-10-2008, 17:41
SerbanV's Avatar
SerbanV SerbanV is offline
Senior member

Pt asta cred ca trebuie intrebat admin-ul, tine de politica de structurare
a site-ului, de memoria disponibila, de transmitere a datelor in spatiul metropolitan si extrametropolitan .....
Reply With Quote
Old 07-08-2010, 10:45
emilclick's Avatar
emilclick emilclick is offline
Junior member

Mama maiculita! Ce ai tu acolo Catalin Fatu! E de privit si admirat zi de zi. Nu te mai saturi. Fiecare detaliu este surprinzator. Nu mai zic nimic pentru ca am ramas mut. Poate doar daca voi reusi vreodata sa fac ceva care sa stea asa undeva la coada fotografiilor tale. Mutumim ca le expui.
Reply With Quote
Old 07-08-2010, 14:48
Catalin.F's Avatar
Catalin.F Catalin.F is offline
Senior member

Multumesc emilclick
(sper sa nu fi fost sarcastic)
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules