Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 15-11-2008, 10:40
Libra Libra is offline
Member

Daca zici ca prietena ta doreste o sapuniera pentru poze de vacanta si trebuie sa fie si ieftina, i-as recomanda Canon PowerShot A460, aparat cu care am facut majoritatea fotografiilor postate de mine pe galerie (inainte de septembrie 2008) cand am simtit nevoia de mai mult si mi-am cumparat un aparat de fotografiat, dar de "jucaria" mea veche tot nu-mi vine sa ma despart. Cand vreau sa fac fotografii folosesc aparatul nou, dar sapuniera ramane mereu "la purtator", pentru pozele de familie, vacanta, instantanee, filmulete, oricand, in orice imprejurare. Pretul este mai mult decat acceptabil, http://www.compari.ro/aparate-foto-c...p11356939.html calitatea se poate vedea pe galeria mea, cu ISO mare are ceva probleme, dar culorile sunt frumoase, are moduri de fotografiere prestabilite si iti da si posibilitatea sa treci pe mod manual daca vrei ceva mai mult. Cu un rand de acumulatori face 300-400 de cadre si faptul ca merge cu baterii obisnuite prezinta avantajul ca le poti cumpara oricand, de oriunde.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules