View Single Post
Old 01-06-2009, 22:44
RaduB's Avatar
RaduB RaduB is offline
Member

Mai-mai .....eu unul nu mai inteleg nimic din toata discutia asta !!!
Toata lumea are dreptate dar in acelasi timp toata lumea e suparata ! pe cine ???
Eu m-am obisnuit cu stereotipuri de tip " Good guys/ Bad guys " sau bine-cunoscutele tactici good cop vs. bad cop .
Din acest motiv propun ca in fiecare saptamana sa fie cineva bad si sa fie blamat de toata lumea ! Pentru inceput daca nu se ofera nimeni - ma autopropun pentru 2 saptamani ca sa scapam de emotiile ce preced orice schimbare !!!

Fratilor - nu mai puneti la inima ca va imbolnaviti si dati banii la doctori de pomana - ca aia oricum nu repara nimic !!!
Asa ca hai sa mai facem poze si sa le votam pe care vrea muschii nostri proprii si personali . Fara fasoane si fara chestii personale ca nu sunt nici premii la mijloc si nici alte chestii !
Proba timpului o sa fie si la acest concurs determinanta ....daca e bine facut o sa tina...daca nu e bine facut nu o sa tina ca nimeni nu poate vota aceleasi fotografii ca se prinde lumea !
Mie unul personal mi-a placut pana acum ! Si culmea-culmilor ...nu am avut nici o fotografie propusa !!!!

Reply With Quote