Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - Noi - cei de pe galerie
View Single Post
Old 01-03-2006, 17:27
rosana's Avatar
rosana rosana is offline
Senior member

Quote:
Originally posted by the rookie
La axl, in avatar e Axl Rose de la Guns'n'Roses, trupa care ...
Pai tu de ce credeai ca spun ca-mi place?

In alta ordine de idei habar n-am despre ce poza in care apar vorbesti. Iar ochelari de soare as purta, indiferent ce alta categorie sociala i-ar agreea. Sufar de o usoara fotofobie si decat sa ma usture si sa-mi lacrimeze ochii ii port fie vara, fie iarna. Niciodata nu-mi lipsesc din geanta. Ba in cazuri extreme ( cum ar fi acum 2 ani la mare cand mi-am pierdut in mare o lentila de contact , pentru ca am uitat sa inchid ochii cand m-am scufundat) i-am pus direct peste ochelarii de vedere si asa am iesit pe strada.

Cat despre poza ta ...pur si simplu acel portocaliu ma nauceste si altceva nu pot vedea. Lasa ca prinzi tu curaj si ne arati una cu privirea prietenoasa, dar normal colorata.
Reply With Quote