View Single Post
Old 31-05-2009, 05:01
Ildicam's Avatar
Ildicam Ildicam is offline
Member

Sint si eu de acord cu cele spuse de Mara, Sunset, Axel, ilacatus. E multa munca "in spatele" acestui FS...e mai usor sa stai deoparte si sa critici.
Nu vreau sa spun si nici nu sustin ca nu e (ne)voie sa avem idei noi / personale si sa ni le spunem, dimpotriva, sint oricind binevenite...ma gindesc doar ca putina consideratie pentru munca celorlalti n-ar face rau nimanui.
Mai cred ca, dupa atita timp petrecut impreuna aici pe GF, ar trebui sa ne cunoastem mai bine...din lucrari, din atitudini...si, ca urmare, nu cred ca cineva o poate banui pe Ileana de superficialitate sau partinire (si nici pe ceilalti care au colaborat cu ea)...e suficient sa le privim lucrarile, sa le citim comentariile...
Va invit sa facem acest lucru inca o data...pentru GF, pentru binele caruia ne straduim cu totii (fiecare dupa puterile si stiinta lui). Sint sigura ca am avea doar de cistigat.
Multumiri tuturor celor care, rupindu-si din timp, au asigurat (sau vor asigura in continuare) functionarea a ceea ce este FS aici pe GF!

Last edited by Ildicam; 31-05-2009 at 05:16..
Reply With Quote