Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - Upgrade la Canon 5D Mark II
View Single Post
Old 06-04-2010, 18:29
whitewizzard whitewizzard is offline
Junior member

@Alexandru Solomon - ideea este ca deja am acest aparat de 2 ani cred si nu l-am schimbat pana acum ca nu aveam de ce dar acum a venit momentul sa-mi iau altu stiu ce zici dar cum nu-mi place sa trec prin 3 aparate foto pana ajung sus (full-frame) prefer sa investesc intr-un body pe care sa nu-l mai schimb prea curand .. stiu ca fara lentile nu fac mare lucru la inceput dar in timp o sa-mi iau si lentile

@mihailo - am zis asa ca vad ca nu mai pot face fata cu aparatul asta mai ales ca sunt pasionat de outdoor sa zic asa .. imi compar fotografiile mele cu altele facute prin aceleasi locuri si nu ma refer la compozitie aici

va multumesc pentru coment-uri si daca mai aveti nu ezitati sa le spuneti ca nu ma deranjeaza .. poate fac o greseala si mai bine sunt atentionat
Reply With Quote