Galeria Foto  

View Full Version : Jordache

jordache.l
22-05-2005, 22:03
Am incarcart din greseala poza mea;chiar era asa greu de inteles?;restul opiniilor sunt in plus...

Noise
23-05-2005, 10:26
Bine Domnule Jordache,am inteles ca ati incarcat poza din greseala...dar chiar trebuie sa deschideti un nou thread de fiecare data cand aveti ceva de spus?Cred ca sunt pe putin 5 threaduri cu numele dumneavoastra...

Narcis Virgiliu
23-05-2005, 17:30
Ne cerem scuze domnule Laurentiu, SINCER ...!!!
Ati nimerit intr-un moment cand existau tensiuni pe site produse de niste "simpatici" throlii iar thread-ul a fost mai mult decat bine venit ptr. a readuce zambetul printre "galeristi".....!! Scuze iar si nu ne-o luati in nume de rau !!

BlindGirl
23-05-2005, 20:38
Originally posted by Noise
Bine Domnule Jordache,am inteles ca ati incarcat poza din greseala...dar chiar trebuie sa deschideti un nou thread de fiecare data cand aveti ceva de spus?Cred ca sunt pe putin 5 threaduri cu numele dumneavoastra...

ceea ce vrea sa zica Noise este ca defapt -new thread- e pentru a deschide o noua discutie pe un subiect diferit si ca e mai usor pentru cei ce urmaresc discutia sa folositi butonul -post reply- care va afisa raspunsul dumneavoastra in discutia deja deschisa si toti vom sti la ce anume din discutiile anterioare faceti referinta, discutia avand astfel continuitate.

... toti am fost la inceput candva in lumea internetului si forumurilor... si nu toti romanii stiu calculatoare si engleza :) de fapt e un forum romanesc si sunt destui romani pasionati de fotografie ce nu stapanesc limba engleza si abia au intrat intr-un sistem nou de forum aici sau in alta parte. Nu cred ca e cazul de ironie sau altceva...

Noi asteptam sa va obisnuiti cu sistemul si suntem aici pentru intrebarile ce le aveti.