Galeria Foto  

View Full Version : De 2005 si 2004

rosana
07-01-2005, 07:35
La Multi Ani!
Sa aveti un an asa cum va doriti! :)

Cred ca am avut un 2004 bun. Mi-am redescoperit pasiunea pentru fotografie si tot ce tine de domeniul asta mi-a mers bine.

In plus mi-am facut cativa prieteni si consider asta un mare castig.

Ar fi fost domenii in care sa-mi mearga mai bine, dar hei, nu le poti avea pe toate. :D

In ceea ce priveste galeriafoto mi-as dori un an cu fotografii cat mai bune si mai multa activitate pe forum.
Cred ca nu-i atat de greu sa ne exprimam parerile si sentimentele induse de multele fotografii postate aici. :p

Toate bune,
Rosana

florin_constantinescu
07-01-2005, 08:26
Sanatate si in noul an! Sa nu ocoleasca pe nimeni. Bafta si la fotografiat.
Ne mai "vedem" pe aici!

Claudiu
07-01-2005, 11:02
Am descoperit lumea fermecatoare a fotografiei anul trecut si anul acesta imi doresc sa pot sa sensibilizez si eu ochiul artistilor de pe acest forum cu fotografiile mele.
Sanatate la toti in noul an si tinetio tot asa sau mai bine daca e posibil:)

Coane
10-01-2005, 21:15
Va doresc tuturor un an pe masura dorintelor si chiar mai mult, iar fotografia sa va arate si sa va poarte prin locuri prin care mai putin ati fi umblat...! ;)

Spor la munca tuturor.
Coane

floriano
11-01-2005, 20:01
La Multi Ani si din partea mea acum in 2005-ul deja inceput... Tocmai m-am intors din cea mai frumoasa vacanta din ultimii ani, saraca in fotografii dar bogata in trairi... Sa speram ca vom avea un an mai bun, productiv pe toate planurile..
Ce imi doresc eu va urez si voua... Numai bine tuturor!

BlindGirl
12-01-2005, 00:09
La multi ani tuturor si la cat mai multe fotografii bune!
.. cam tarzior pt urari dar abia m-am inscris si am zis sa incep cu o urare in noul an. Sper sa ne vedem cu bine si in urmatorul an. :)

Noise
12-01-2005, 09:08
Desi e putin cam tarziu vin si eu cu o urare: La Multi Ani!Va doresc tuturor un an cu cat mai multe impliniri,pe toate planurile...

cristid61
12-01-2005, 11:35
La Multi Ani si multe succese in 2005 tuturor !

Ce-mi doresc eu in 2005 ? Sa traim cu totii mai bine ca in 2004, sa fim sanatosi si fericiti ! Si in plus sa fotografem bine ! Cel putin mai bine ca in 2004...

irina
12-01-2005, 12:27
Incep prin a-mi exprima cele mai sincere urari catre membrii acestui site.
Eu personal am avut parte de nenumarate impliniri in cursul anului 2004. Am schimbat tara, am schimbat viata, am schimbat tot. Era ceea ce imi doream, dar voua nu vi se intampla niciodata sa realizati (dupa ce ati avut ceea ce va doreati) ca nu este exact ceea ce va sta cel mai bine in viata? In fine... continuam sa speram mereu spre ceva mai bun ca doar asta e conditia umana. Asa se intampla si in domeniul fotografiei. avansezi, avansezi si iti dai seama ca niciodata nu ajungi sa stii destul.. tot timpul mai e ceva. si asta e chestia frumosa.
In sfarsit..tema THREAT'ului nu era cu siguranta filozofiile de genul, deci ...Un an nou mai bun, mai bun, mereu mai bun!!!

Aender
20-01-2005, 16:29
Nu de mult am aparut si eu pe site si implicit pe forum si cu toate ca a trecut aproape o luna din noul an consider totusi ca nu este tarziu sa urez si eu La multi ani tuturor membrilor si la cat mai multe fotografi bune. Cat despre mine, anul care s-a incheiat a marcat intrarea mea cat de cat in domeniul fotografiei si cred ca a fost un an favorabil deoarece am reusit sa invat destule lucruri in acest domeniu in primul rand datorita catorva persoane dintre care unele m-au incurajat iar altele dimpotriva m-au descurajat, si le sunt foarte multumitor. Sper ca in noul an sa reusesc sa imi imbogatesc galeria cu cat mai multe fotografii daca nu bune macar bunisoare si acelasi lucru vi-l doresc si voua!