Galeria Foto  

View Full Version : notarea fotografiilor

a_dutzu
18-11-2004, 15:11
Am ramas foarte surprins (stati linistiti intre timp mi-am revenit ) , navigand prin fotografiile de pe site, ca cei mai intransigenti in notarea fotografilor sunt junior membri si ma tot intreb care e "cauza motivului" ori sunt foarte buni si nu li se recunosc meritele ori...
Daca gresesc sa-mi fie cu iertare.
Merci :confused:

florin_constantinescu
19-11-2004, 08:35
Ce inseamna intransigenti si cu cine au fost intransigenti?

a_dutzu
19-11-2004, 17:10
Constatam ca junior member dau note foarte mici ,de cele mai multe ori nejustificate, fotografiilor. Defapt trebuia sa pun intre ghilimele intransigenta si ar fi fost ceia ce vroiam sa spun. Mi s-ar parea corect ca junior membri sa priveasca, sa intrebe si sa invete de la member si senior member. Timpul nu prea imi permite sa vad ce valoare au fotografiile celor care dau note mici cand altii dau note maxime. O sa-mi spuneti ca e chestie de gust si ca:" nu e frumos ce e frumos ci e frumos ce-mi place mie", dar nici chiar asa.
Sperand ca de data asta m-am facut inteles si ca punctul meu de vedere nu e gresit va salut.
Cu respect
a_dutzu

Claudiu
11-12-2004, 00:23
Eu cred ca fiecare are dreptul sa-si exprime parerea in masura experientei lui.Stai linistit ca cei care vor aprecia la adevarata valoare o fotografie nu vor ezita sa-si spuna cuvantul..