Galeria Foto  

View Full Version : help!! poza cu cinema Patria

allen_g30
10-11-2004, 17:43
ma poate ajuta cineva cu o poza a cinematografului Patria, din fata, inainte sa fie renovat? please!!!!

Claudiu
10-12-2004, 14:08
Nu esti singurul care isi doreste sa afle cat mai multe:o

marianio
10-12-2004, 16:08
Originally posted by allen_g30
ma poate ajuta cineva cu o poza a cinematografului Patria, din fata, inainte sa fie renovat? please!!!!

Cred ca am asa ceva intr-un album comunist!
O sa caut!

allen_g30
19-12-2004, 21:05
mutzam Marianio! saper sa o gasesti.

Narcis Virgiliu
20-12-2004, 08:15
Referitor la discutie vezi link:

http://www.galeriafoto.com/forums/showthread.php?s=&postid=2554#post2554

Asa ca poate ne spune domnul Allen cati gologani ofera poate i-a scapat acest element total nesemnificativ !!

Cu stima,

Narcis Virgiliu

allen_g30
20-12-2004, 08:30
Domnule Narcis,

Personal sunt de acord cu tine ca orice munca se plateste, dar daca acesta imagine ce o doresc ar fi pt un proiect din care sa si iasa bani, ok, as oferi o suma proportionala cu castigul. Imi tre numai o poza macar de preview, nu neaparat in format mare. Multumesc pt intelegere.

Narcis Virgiliu
20-12-2004, 08:39
Domnule Allen,

Pai este total nesemnificativ ptr. ce sau cine se doreste fotografia important este ca se doreste iar asa cum spuneam si dincolo

http://www.galeriafoto.com/forums/showthread.php?s=&postid=2554#post2554

pe orice banca de imagini platesti .....ca pretul se face in functie de niste criterii nr. de aparitii nr., de printuri, e.t.c. asta este alta treaba sau de fapt este aceeasi dar este important atunci cand tragi linie......

Asa ca nimic nu-i moca, tre' sa ne gandim si la costuri sau amortizari nu mai vorbim despre dezvoltare.....poate ca omu' cu pricina vrea sa-si dezvolte un mic studio sau cine stie ce, daca incepe prin a dona fotografii stau eu si ma intreb ca un necunoscator unde o sa ajunga.....

Cu stima,

Narcis Virgiliu
www.narcisvirgiliu.ro

marianio
20-12-2004, 08:44
Originally posted by allen_g30
mutzam Marianio! saper sa o gasesti.

Am albumul dar nu este acea fotografie in el. Cred ca m-am inselat, imi pare rau.

allen_g30
20-12-2004, 08:47
nu-i nici o problema, asta e!
Oricum multumesc!

D-le Narcis, eu ma gandeam sa nu ofer bani, ci sa-mi ofer serviciile (DTP) in schimbul acelei imagini. Parca barter se numeste, nu?