Galeria Foto  

View Full Version : Vand Nikon F65, ca nou

Eugen Uidumac
13-07-2009, 13:12
In stare excelenta. L-am primit ca nou si am tras 1 film cu el. Il dau ca vreau un SLR manual.

Fac schimb cu ceva slr manual fain si in stare buna. Yashica/Pentax ME/Oly om10 sau 20.

300 ron

0724.601.966 sau ae_tool1986@yahoo.com

Eugen Uidumac
14-07-2009, 16:34
E chiar negociabil

piticu
15-07-2009, 10:35
Eugen este un neserios, aveti grija ca dupa ce bateti palma cu el apar tot felul de prieteni pe care nu ii poate refuza si ramineti cu buza umflata.

Eugen Uidumac
15-07-2009, 17:46
Eugen este un neserios, aveti grija ca dupa ce bateti palma cu el apar tot felul de prieteni pe care nu ii poate refuza si ramineti cu buza umflata.

Esti chiar vaishamar..."papi". Sa povestesc si eu despre exponometrul ala de la tine, care cica mergea zeiss si de fapt masura putin mai prost decat un scaun ?

piticu
15-07-2009, 19:13
Povesteste, sigur. De prost ce mergea am vrut sa il iau pentru varmiu. De prost ce era l/ai listat tu ca fiind "arata si merge foarte bine" pe bog.

Eugen Uidumac
15-07-2009, 20:45
De prost ce era nu l-am mai vandut si l-am dat unui prieten. Impreuna cu aparatul. Pa!

piticu
15-07-2009, 22:39
pai si atunci lu varmiu ce iai trimis in pachet ma? ziare taiate? acuma inteleg de ce vroiai sa iti platesc in avans… eugene, asculta acilea cetz zic: o sa ai numai de pierdut in viata cu magariile pe care le faci. poate o satz mearga jmekeriile o data, de doo, de o mie de ori insa la un moment dat o sa constati ca per total ai iesit in minus si nu ma refer la banuti.

Eugen Uidumac
15-07-2009, 23:00
Esti nebun man ? Ce tot ii dai cu varu-tu si cu ce i-am trimis eu lui? Iti place sa mananci caca pe net ?

Adica eu am luat un exponometru de la tine, pe care ti l-am platit in avans, ca asa ai vrut si acuma dai dume din astea pe forumuri ? Nu ti l-am returnat chiar si cand mi-am dat seama ca nu merge deloc zeiss cum ai zis tu. Ca da el niste citiri acolo, e una, dar in niciun caz nu le da "zeiss".

Aaa si inca ceva. Stii de fapt care e faza ? Cand m-ai sunat ca vrei alea, nu mi-am dat seama cine esti. Abia cand mi-ai trimis mail, am realizat. Evident ca nu am mai vrut sa fac afaceri cu tine. De aceea am si considerat de cuvinta sa dau aparatul cuiva care si-l dorea si sa nu ti-l mai trimit tie.

Incepi sa ma iriti. Poate ai treaba si nu mai mai enervezi pe mine. Apropo, ai o varsta, poate ar fi cazul sa inveti limba romana. Si nu mai manca rahat pe net , ca nu-i frumos!

Sa n-ai ghinionul sa ajung prin Slobozia , ca e naspa. Oricum, nu te uit. Asta e ultimul reply pe care ti-l dau. Deja mi-am pierdut muuult prea mult timp cu tine. ( si bani, dar aia pt. ca sunt eu prost )

piticu
15-07-2009, 23:01
cin treci prin slobozia vezi sal cauti intii pe domi ca si el are treaba cu mine ;)