Galeria Foto  

View Full Version : Aparat foto sony DL2000A red eye reduction URGENTT

kenveluta
02-12-2006, 17:30
Vand aparat foto Sony Dl2000A red eye reduction... nou cu husa are si folie pe el.pret negociabil.pentru informatii Yahoo ID:diaoana

Soult
02-12-2006, 22:33
Ptiu...fugi de aici .. ca nu e loc...

anarhistu
03-12-2006, 09:35
Sony nu a produs niciodata aparate foto pe film.

Aparatul asa Sony DL2000A aka Olympia aka alte marci, facut in Turcia care se vinde pe strada la coloratzi e o mizerie .

M-am distrat cand am vazut ca pe obiectiv scrie f 7.3 sau asa ceva....la 50mm.

In fine, propun unui admin sa nu mai permita sa se vanda asa ceva pe aici, au infestat okazii.ro si alte site-uri cu aparatele astea de rahat.

Si kenveluta, daca ai luat tzapa cu el si acum vrei sa il vinzi, imi pare rau, dar nu pot lasa pe nimeni sa cumpere asa ceva, deci am dorit sa clarific putin tema.Am vazut prea multi luand tzepe pe strada cu aparate de astea, nu e cazul sa apara si pe forumurile foto.

Matei

coolcatdesign
03-12-2006, 22:59
Poate se indura adminul si sterge postul! Oh! si btw poate se instituie si o regula noua - sa nu se poata da anunturi daca nu ai cel putin 5 foto postate. Sau ma rog cateva acolo... In fond si la urma urmei sunt alte situri specializate pentru anunturi...

piticu
03-12-2006, 23:26
aparatu face cam 20.000 lei pt ca vine cu o gentutza in care poti sa ti surubelnite, clesti si alte scule folositoare la casa omului.