Galeria Foto  

View Full Version : Articol Fotro

tano
02-03-2004, 10:55
" Caut articole despre fotografii romani si galeriile acestora. Cine ma poate ajuta sa le posteze pe acest site. "

" Caut articole despre fotografi celebri semnate de catre fotografi romani. Cine ma poate ajuta sa le posteze pe acest site."

" Caut articole despre tehnici de fotografiere semnate de catre fotografi romani. Cine ma poate ajuta sa le posteze pe acest site"

" Caut articole despre fotografii celebre semnate de catre fotografi romani. Cine ma poate ajuta sa le posteze pe acest site"

Ptr. membrii acestui site : ... no comment ...
Ptr. admin : o noua sectiune " ARTICOL FOTRO "

Narcis Virgiliu
03-03-2004, 17:59
"Caut articole despre tehnici de fotografiere semnate de catre fotografi romani. Cine ma poate ajuta sa le posteze pe acest site"

ptr. asta ma bag eu imediat ce ma eliberez din shooting-urile de saptamana asta......

in privinta titlului sunt oarecum nedumerit, poate il comentam putin sau poate alegem ceva mai digerabil......

tano
04-03-2004, 07:30
denumirea a fost aleasa sub impulsul momentului ~ un joc de cuvinte intre foto si ro; poate fi schimbata

chiar daca beneficiem de sprijinul admin nu trebuie sa il lasam descoperit in fata copyright-ului, motiv pentru care copierea integrala a unor fragmente din carti de specialitate si semnate de catre altcineva, chiar daca se specifica autorul, nu este o idee tocmai buna.

tano
04-03-2004, 07:36
am uitat sa intreb daca articolele postate vor fi sau nu sub incidenta marelui c. nu as dori sa ma duc la taraba din colt si sa mi se prezinte o carte despre fotografia romaneasca in care sa gasesc cele mai interesante articole postate aici.
admin, astept parerea ta vizavi de aceasta problema.
trebuie specificat clar